Kup Hrvatske

Rukometašice Lokomotive od osamostaljena Republike Hrvatske sudjeluju u Kupu Hrvatske. Četiri puta je Lokomotiva osvajala naslov u Kupu. Prvi je došao u prvoj sezoni Kupa 1992. godine. Drugi se čekao do 2005., zatim 2007. i posljednji je stigao u 2014. godini.

Nakon osamostaljena Hrvatske, 1992. godine zaigrao se po prvi puta Kup Hrvatske. U tom premijernom izdanju naslovom osvajačica Kupa okitile su se Lokosice svladavši pred domaćom publikom Podravku Koprivnica rezultatom 27:24.

Sljedeći naslov stigao je 2005. godine kada su Lokosice u Virovitici svladale Tvin Trgocentar 37:35 (17:20). Iako su gubile na poluvremenu, u ovom susretu s izuzetno puno pogodaka Lokosice su uspjele preokrenuti i po drugi puta podignuti "kantu" Kupa Hrvatske.

Definitivno najzanimljivija utakmica odigrana je 2007. godine u Požegi kada su Lokosice osvojile naslov nakon dvije serije izvođenja sedmeraca protiv Podravke Vegete. Nakon 60 minuta igre rezultat je bio 27:27, a nakon izvođenja sedmeraca Lokosice su slavile konačnim rezultatom 33:31.

U prošloj sezoni, nakon sedam godina, rukometašice Lokomotive ponovo podižu pehar osvajačica Kupa Hrvatske. U Umagu su bile bile bolje od Zameta protiv kojeg su slavile 24:21 (10:8) za svoj ukupno četvrti naslov u Kupu Hrvatske.