U 8. kolu 1 HRL Lokomotiva je pobijedila Trešnjevku 30:22. Oslabljena ekipa Trešnjevke bila je ravnopravna na parketu 20-ak minuta, nakon čega su se Lokosice odvojile i do kraja samo povećavale prednost.

RK LOKOMOTIVA ZAGREB – RK TREŠNJEVKA 30:22 (15:9)

1. HRL, 8. Kolo

Zagreb – dvorana II Doma sportova

Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović

RK Lokomotiva: Razum (8+0), Smiljanić 2, Grubišić 1, Božović 3, Ježić 2, Hrbkova 3(2), Jelčić (6+1), Rajović 2, Irman 3(1), Horvat 4, Benko 3, Milanović Litre, Bašić 3, Havić 2, Milić 2

Trener: Irfan Smajlagić

RK Trešnjevka: Puljić 1, Bošnjak 1, Čagalj, Komljenović 2, Žužić (10+1), Blažek 3, Kajfeš 6(1), Slukan, Borković 4, Stojanov 1, Bušić, Perkušić 4(1), Mrmić, Stanić

Trener: Miran Ognjenović

Isključenja: Lokomotiva 4 minute; Trešnjevka 2 minute

Sedmerci: Lokomotiva 4(3); Trešnjevka 3(2)

Trešnjevčanke su na početku utakmice u igri držale Jelena Kajfeš i Marija Borković, danas najefikasnije igračice gošći. Još u 17. minuti bilo je, tako, tek 7:6 za Lokomotivu. No, nakon toga velika razlika u kvaliteti došla je do izražaja i već na poluvremenu bilo je šest pogodaka razlike za Lokosice.

Marina Razum i Ivana Jelčić obranile su zajedno 14 lopti Trešnjevčanki, Lidija Horvat zabila je četiri, a Božović, Hrbkova, Irman, Bašić i Benko po tri.